איפור כלה

איפור כלה אורית אוזן מאפרת מקצועית בפתח תקווהאיפור כלה דורש מומחיות. לא פחות מזה. לאפר כלה ליום חתונתה דורש ידע מקצועי רב וטכניקה מושלמת. הכלה, בהיותה מלכת האירוע, מלכת הערב, מרכז העניינים חייבת להיראות הכי מוקפד ומושלם שאפשר – ומנקודת המבט של האיפור, דרושה יד מקצועית לביצוע העבודה.

איפור כלה דורש התייחסות למספר רב של גורמים. למבנה הנפנים ולגוונים הטבעיים של הכלה, לסגנון עיצוב השיער המתוכנן לחתונה, לסגנון שמלת הכלה שלה, לסביבה בה מתקיים האירוע ואפילו לעונת השנה ומזג האוויר.

הרי לא יתכן שאיפור כלה לא יחזיק מעמד לאורך כל הערב, לא ייתכן שהכלה הרוקדת ושמחה תצטרך לסבול מאיפור שנמס ונמרח, שהצילומים מהחתונה, התמונות עם כל האורחים ומהרגעים השמחים באירוע יציגו כלה עם איפור שנעלם, נמרח או מבריקה מזיעה.

כדי להבטיח שביעות רצון של הכלה מאיפור הכלה שלה, חייבים כל הגורמים הנ”ל להילקח בחשבון ולכן דרושה יד מומחה לביצוע איפור כלה.
אורית אוזן מומחית באיפור מקצועי לכלות ולאירועים היא הבחירה הנכונה עבורך ליום חתונתך. נסיונה רב השנים והכישרון שלה מבטיחים שתהיי מאושרת ושבעת רצון מהתוצאה במראה.

איפור כלה מתואם מראש עם המאפרת, תכנון מדויק של האיפור ואיפור ניסיון הוא דרך ברורה להבטיח שביעות רצון ביום האירוע ואנחנו מקפידים על כך.

אם את בשלבי תכנון של החתונה שלך, את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ותכנון איפור כלה עם צוות האיפור המקצועי שלנו.

איפור כלה ~ איפור מקצועי לכלות ~ מאפרת אורית אוזן