איפור מקצועי וסטיילינג אורית אוזן

איפור מקצועי וסטיילנג

איפור מקצועי וסטיילינג – תהליך האיפור לאירועים מיוחדים או לכלות נחשב למשימה מיוחדת במינה שכן, המראה הסופי מושפע מאוד מבחירת סגנון האיפור,הגוונים שנבחרו וטכניקת האיפור שנבחרה לביצוע. על תחום זה במספרה משה אוזן בפתח תקווה, מופקדת אורית אוזן -מאפרת מקצועית וסטייליסטית אישית מנוסה ומוכשרת.

לקוחות אשר מגיעות אלינו לפגישת ייעוץ בתיאום מראש, מקבלות הסבר טכני על מוצרים ועל טכניקות האיפור והאפשרויות שהן כמעט בלתי מוגבלות.
בזכות האינפורמציה העדכנית והמקצועית המועברת ללקוחה בפגישה אישית אנו מתאמים ציפיות ובעיקר מבצעים התאמה מושלמת לסוג האירוע ולמראה הכולל אותו בחרה הלקוחה לעצמה.

אורית אוזן שעוסקת כבר שנים רבות בתחום מביאה איתה יום יום לעבודה ניסיון עשיר,ידע מעמיק ורצון אמיתי לתת את כל מה שניתן על מנת שתרגישי זוהרת ואפנתית בכל אירוע! כלות רבות שמגיעות מקבלות יחס אישי ובעיקר תשומת לב כדי שההרגשה הכללית תהיה נינוחה ונעימה ושתהליך האיפור והסטיילינג יהיה לא פחות ממושלם.

בואי גם את לבחור מתוך רפרטואר עצום של סגנונות איפור את הטוב ביותר עבור החתונה שלך או לכל אירוע מיוחד אחר בחייך כדי שתרגישי בטחון אופנתיות וחיוניות בכל רגע ובכל זמן.
התקשרי ותאמי לעצמך פגישת ייעוץ לאיפור מקצועי וסטיילינג בטלפון: 03-9271770