הארכת שיער

הארכת שיער בפתח תקווההארכת שיער – סובלת מנשירת שיער? השיער שלך דליל וקצר? מעצב השיער המומחה, משה אוזן מעניק לך פיתרון קל ופשוט – הארכת שיער. אנו מאמינים בלב שלם כי כשמדובר בהארכת שיער עלינו לספק את הפיתרון האולטימטיבי לנשים וגברים הסובלים מנשירות שיער או בעלי שיער דליל ולכן, אנו משקיעים במספר פרמטרים:

איכות השיער: משה אוזן וצוות המספרה משתמשים בשיער 100% טבעי לצורך הארכת שיער יחד עם שיטות טיפול בטוחות, בדוקות ומקצועיות. מכיוון שמדובר בטיפול חדשני יחסית הדורש יד מיומנת ומדויקת, אנו לא מתפשרים על איכות התוספות והחומרים שאיתם אנו עובדים. אנו נתאים את תוספות השיער לסוג השיער שלך, למבנה השערה ולאורך שבו את מעוניינת.

השמה והסרה קלים: הארכת שיער היא שיטה שבה ישנה משמעות רבה לחיבור החזק והיציב של תוספות השיער. יחד עם זאת, אנו מאמינים שאמנם על החיבור להיות יציב, חזק, ולהיות לפיתרון ארוך טווח, אך יחד עם זאת חיבור עדין שלא יפגום בשערה ויביא לקריעה או תלישה העלולים לגרום לנזק לשיער הטבעי של הלקוחה.

שירות ויחס אישי: כאשר מדובר בתהליך הכרוך בבריאות הקרקפת ובייחוד בבריאות השיער, משה אוזן וצוות המספרה דוגלים ביחס אישי וחם. לכן, כאשר תגיעי למספרה ותבקשי לבצע הארכת שיער, נספק לך את המידע המלא והמקיף ביותר. נבחן את השיער שלך, נייעץ, נדריך ונלווה לאורך כל התהליך.

כל הפרטים על הארכת שיער מחכים לך כאן! צרי קשר עוד היום .