החלקה אורגניתהחלקה אורגנית

החלקה אורגנית – במספרת משה אוזן גאים להצטרף אל הטרנד חדש,”חיבור אל הטבע” שמו;  אם חשוב לך לקבל מראה שיער בריא ומלא ברק וחיוניות ועם זאת להמעיט בכימיקלים  הנלווים להחלקת שיער– הגעת למקום הנכון!
אנו במספרת משה אוזן מציעים החלקה אורגנית. החלקה שתספק לך מראה שיער מושלם, ללא סיכונים מיותרים עם חומרים אורגניים טבעיים בלבד.

רוצה לדעת עוד פרטים? מצוין! אנחנו כאן עם המידע המלא, המקיף והמקצועי ביותר על ההחלקה האורגנית

תאמיני או לא, אך החלקה אורגנית מבית משה אוזן היא החלקה נטולת פורמלין וגופרית באחריות. היא נוצרה מתוך שילוב של טכנולוגיה מהפכנית לעיצוב שיער שאינה פוגמת בו, יחד עם חומרים אורגניים אשר משקמים את השיער ומעניקים לו מראה בריא, טבעי ויפה בדיוק כמו ההחלקות האחרות. החומרים האורגניים שאותם תמצאו בהחלקה שאותה שאנו מבצעים במספרה הם: קראטין, אגוז שיאה, חומצת שומן, ויטמינים ומינרלים טבעיים וכדומה.

יתרונות החלקה אורגנית:
היתרון הבולט בהחלקה האורגנית, מלבד היותה עשויה מחומרים טבעיים, הוא התאמתה לרוב סוגי השיער ואפילו לשיער מובהר, צבוע, דק (עד לרמה מסוימת) ושיער מקורזל באופן טבעי. בניגוד לשאר ההחלקות, עם החלקה אורגנית תוכלי לחפוף את שיערך כבר באותו היום שבו ביצענו את ההחלקה. היתרון השני הוא שאין כל צורך שתשתמשי בשמפו מיוחד ללא מלחים או תעשי פן כדי ליהנות משיער כיפי, חלק וקל לסידור ולעיצוב.

טיפ קטן אך גדול על החלקה אורגנית מפי המומחים:
ההחלקה האורגנית אורכת זמן רב יותר מן ההחלקות הרגילות.לכן, אנו מציעים לך ליהנות מזמן איכות עם עצמך ובואי אלינו לקבלת פינוק אמיתי שבסופו שיער חלק כמשי.

לפגישת ייעוץ והתאמה ולהסבר נוסף מן המומחים של משה אוזן חייגי אלינו או הגיעי אל אם המושבות בפתח תקווה: 03-9271770/1