החלקה יפניתהחלקה יפנית

 

נראה כי החלקה יפנית היא ההחלקה המדוברת והמבוקשת ביותר. אך מה באמת מיוחד בסוג ההחלקה ומה כדאי שתדעי עליה רגע לפני שאת בוחרת בה? הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על החלקה יפנית הוא אופן שבו מתבצע הטיפול. בעת תהליך ההחלקה עובר השיער שינוי מבנה באמצעות חום. כדי שהשיער יהיה חלק והישאר כך לאורך זמן, נעשה שימוש בחומר כימי בטכנולוגיה חדישה שאינו גורם כל נזק למעטפת השיער החיצונית הנקראת “קוטיקוטלה”.

החומר הכימי חודר אל תוך השיער בעד למעטפת שלו וכך מתיר את הקשרים האחראיים על מבנה השערה לכל אורכה. החומר הכימי שנמרח על השיער אינו ידידותי מטיבו כאשר משתמשים בו באופן הלא נכון ולכן, חשוב מאוד להשתמש בו על פי הצורך ולהימנע מנזק.לאחר שביצע החומר את פעולתו, שוטפים את השיער. לאחר השטיפה מזינים את השיער בחומר ידידותי יותר. מיד אחר כך מיישרים את השיער במיישרי שיער מיוחדים שבאמצעות חום רב מסדרים מחדש את מבנה השערה.

אנו בטוחים שיש לך שאלות נוספות על החלקה יפנית ואנו ננסה לענות על כמה מהן. ראשית נאמר כי החלקה יפנית מתאימה לרוב סוגי השיער, כולל שיער מובהר או פגום. אם בחרת בהחלקה יפנית, שרייני לך בין שלוש וחצי שעות לחמש שעות (תלוי באורך השיער, בנפח השיער ובסוגו), לצורך השלמת התהליך וקבלת מראה רענן ומדהים. חשוב לציין כי שיער שעבר החלקה יפנית אמנם נותר חלק לאורך זמן , אך השיער שצמח יזקק אף הוא להחלקה. לכן, אחת לשישה חודשים חשוב שתגיעי אלינו לטפל בשורשי שיערך.

את מוזמנת להתייעץ איתי לגבי החלקה יפנית  יחד נבצע בדיקת התאמה ייחודית לך ונבצע את ההחלקה בהתאם
התקשרי: 03-9271770/1