צבעי שיער וגוונים

צבעי שיער וגוונים בפתח תקווה

צבעי שיער וגוונים – דמייני את הבלונד המושלם; בדיוק הגוון שלו ציפית – בלונד שאינו אפרפר מידי, אך עם זאת מודגש ובולט.
דווקא חשבת על גוונים? דמייני שאת יוצאת מן המספרה השמש שבחוץ כשאת שיערך מעטרים גוונים של נחושת ובלונד.
צבעי שיער וגוונים הם כימיה לכל דבר ועניין. שיטות הערבוב השונות, מינון החמצן במידת הצורך, השילוב והכימיה של צבעים, כל אלו משפיעים על התוצאה הסופית של הצבע בסיום התהליך. לכן, כדי לעבוד עם צבעי השיער השונים ולשלב אותם באופן הנכון על פי דרישת הלקוחה, דרושה הבנה בכימיה לצד יד מיומנת ומקצועית לצורך המלאכה.
אז.. איך תדעו איזה גוון של צבע לבקש? איך תקבלו תוצאה סופית מושלמת?

במספרה של משה אוזן עובדים עם צבעי השיער הטובים ביותר של החברות הגדולות ביותר. אנו מודעים לכך שהיום לקוחות מעוניינות לשמור על שיערן כמה שיותר בריא ולכן, גם אצלנו תוכלו למצוא צבעי שיער וגוונים ללא אמוני ואף שבעי שיער העשויים מחומרים טבעיים. כמובן, בהמשך למגמות הקיימות היום בשוק ולטרנדיים החמים, אנחנו במספרת משה אוזן מתמחים בביצוע אומברה מדויק ומקצועי ובביצוע גוונים איכותיים הנשמרים לאורך זמן.

לעתים קרובות צוות המספרה עובר השתלמויות בכימיה ובצבעי שיער כדי להעניק ללקוחות המבקרים במספרה את התוצאה הסופית המושלמת לצבע שיער שיתאים לגוון העור שלך, לצבע העיניים ולתווי הפנים שלך באופן מדויק.

את ואנחנו יודעים כי מידי פעם השיער שלך וגם את זקוקים לפינוק ולהתרעננות. אנו מזמינים אותך למספר שעות של פינוק שבהם תוכלי להתרווח בכיסא ואנו נטפל בשיערך באופן הטוב ביותר ונבצע צבעי שיער וגוונים לפי בקשתך. כל שעלייך לעשות הוא להגיע לפגישת ייעוץ שבה נבחן את סוג השיער שלך, את צבע העור שלך ואת תווי הפנים ונתאים לך את הצבע שמתאים לך.

רוצה לקבוע פגישת ייעוץ? הקליקי על דף הצור קשר, חייגי אלינו או הגיעי אל המספרה והפתיעי אותנו.