תספורות

תספורות

תספורות – את או אתה לא צריכים לחיות ולנשום עיצוב שיער ובעיקר תספורות כדי להיות טרנדיים ולזכות בתספורת טרנדית ועדכנית. היום, יש מי שעושה זאת עבורכם. כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל המספרה לפגישת ייעוץ עם משה אוזן או אחד מצוות המומחים שלנו ולהתחדש בתספורת אופנתית שתקצור את מחמאותיהם של חברים לעבודה, משפחה וכל הסובבים אתכם.

ישנם אלו הממעיטים בערכן של תספורות, אך אנחנו חושבים אחרת. בכל עונה, חשוב מאוד להגיע אל המספרה , לגזור קצוות, ליצור קווים חדשים לתספורת הקיימת ולרענן אותה או אף להתחדש בתספורת אחרת לגמרי. כמובן, כל לקוחה ולקוח והעדפותיהם האישיות וטעמם האישי – אנחנו כאן כדי לייעץ ולהתאים עבורכם את התספורת המתאימה לכם.

תספורות דעת המומחים:
מדוע יש לרענן את התספורת בכל עונה?
וודאי שמעתם על נזקי הקיץ. השיער נשרף מחום השמש והלחות גם היא מזיקה. גם הסופות בחורף והגשם, מותרים את השיער יבש, סדוק וחסר ברק. לכן, אם תגיעו בכל תחילת עונה כדי לרענן את התספורת או את צבע השיער, תכינו אותו באופן באופן המושלם ביותר לחורף. היום, תוכלו למצוא מגוון תספורות מדליקות וחדשניות שיספקו טוטאל לוק מושלם לכל עונה. הדבר החשוב ביותר או שהתספורת תתאים לסוג השיער שלכם, למבנה הפנים שלכם ואפילו לבגדים שאתם רגילים ללבוש ביום-יום ולאישיות שלכם, אמרנו מראה כולל, לא? תאמינו או לא, אך גם תחום עיצוב השיער הוא מדע מדויק שיש לעסוק בו בתבונה וברגישות.

תספורות במספרת משה אוזן – הלוק המנצח!
אז.. מה מיוחד בנו? במספרה שלנו אנו לוקחים את כל הנושאים שאמרנו כאן, מייעצים ומעצבים תספורות שהן המילה האחרונה בתחום עיצוב השיער. אנו רואים בתספורות אומנות לשמה כשכל תספורת מדגישה את תווי הפנים של הלקוח או הלקוחה ואמורה להעניק להם מראה מושלם ומלא בחן ויופי.

הגיעו אלינו לשכונת אם המושבות בפתח-תקווה לפגישת ייעוץ. אנו מחכים להעניק לכם את הטוב ביותר.התקשרו: 03-9271770/1