תסרוקות

תסרוקות

לקוחות רבות עזבו לא פעם את שטח המספרה כשהן מרוצות מן התסרוקות שעוצבה במיוחד עבורן, אך לאחר שעתיים או שלוש, היא החלה להתפרק והיה עליהן לחזור אל הסלון ולתקן.
כמובן שלא ניתן להימנע מכך במאת האחוזים, אך אכן שאלת השאלות היא איך יוצרים תסרוקות שונות בכל פעם ומתאימים אותן באופן אישי לכל לקוחה ולקוחה.
יתרה מכך, איך יוצרים תסרוקת עמידה שתחזיק מעמד לאורך כל האירוע המתוכנן לכן?
כאשר מדובר בתסרוקות, ישנם המון פרמטרים שעלינו להתחשב בהם ולכן, נדרשת יד מקצועית ומיומנת ובעיקר יד בעלת ניסיון. בדיוק לשאלות הללו למשה אוזן ולצוות המומחים במספרה שלו יש פיתרון ואת הכלים האולטימטיביים.

בכל יום כשאנו מגיעים אל המספרה אנו עוסקים בלחפש אלו חומרים הם האידיאלים לעבוד עימם לצורך עיצוב תסרוקות.
אנו עוסקים גם לבחון אלו הן התסרוקות המשפיעות ביותר לעונה מסוימת, ולעקוב אחר הטרנדים החמים הקשורים לתסרוקות. כמובן, שבכל עת אנו בודקים אלו טרנדים הכי נפוצים בקרב הסלביות בחו”ל ובארץ, מכיוון שאנו יודעים כי את ושאר הלקוחות שלנו המגיעות למספרה ירצו את להתהדר באותו עיצוב השיער בדיוק.
מעבר לכך, אנו מודעים לכך כי תסרוקות משמשות אותנו לאירועים החשובים בחיינו – בין אם את כלה ביום חתונתה, אם החתן או הכלה, עלייך להיראות במיטבך מכיוון שכל העיניים יהיו נשואות אלייך.

משה אוזן וצוות המספרה יטפלו בשיערך במסירות רבה. תסרוקות הן המומחיות שלנו ולכן אנו נתאים לך את התסרוקת המושלמת ביותר לסוג השיער שלך, למבנה הפנים. כך ניצור טוטאל לוק זוהר ומרהיב שיאים גם לשמלה ולאיפור.
אנו מאמינים כי תסרוקות הן יצירת אומנות לכל דבר ולכן מגיע לך את הטוב ביותר.

הגיעו אלינו אם המושבות שבפתח-תקווה לפגישת ייעוץ. אנו מחכים להעניק לכן את הטוב תסרוקות עמידות וזוהרות מתמיד.